Apartamenty

Kilka słów o naszym obiekcie

Nasz obiekt składa się z estetycznych, przestronnych apartamentów. Do dyspozycji naszych gości możemy zaoferować.

  • 2 duże apartamenty z odrębnymi wejściami z zewnątrz budynku zlokalizowane na parterze tylnej części budynku, obejmujące część sypialnianą dla 2-4 osób, dodatkowy pokoik sypialny dla 2-ch osób, aneks kuchenny, łazienkę
  • 2 mniejsze apartamenty z odrębnymi wejściami z zewnątrz budynku zlokalizowane na I-szym piętrze tylnej części budynku, obejmujące część sypialnianą dla 4-ch osób, aneks kuchenny, łazienkę, taras

Aneksy kuchenne składają się z lodówki, płyty grzejnej, kuchenki mikrofalowej, czajnika elektrycznego, stołu jadalnego z czterema krzesłami i sprzętu niezbędnego do gotowania.

Każdy pokój posiada telewizor 32″ z kanałami telewizji cyfrowej oraz wi-fi.

Wolne chwile mogą Państwo spędzać w altanie wyposażonej w grill.
Zapewniamy miejsca parkingowe na terenie posesji z całodobowym monitoringiem.

Cennik

  • Duży apartament: 250 zł / doba
  • Mały apartament: 200 zł / doba
Apartamenty Łeba
 

Łeba i okolice

Łeba i Nowęcin ze względu na swoje położenie oferują mnóstwo różnorodnych atrakcji. Kolorowa 8 stanowi doskonałą bazę wypadową do Słowińskiego Parku Narodowego, Parku Dinozaurów czy malowniczych jezior Sarbsko i Łebsko.

Słowiński Park Narodowy cieszy oko swoją florą, fauną i przyrodą nieożywioną, która to jest największą wartością Parku.

Znajdujące się tam wędrujące wydmy są największym w Europie pasmem ruchomych wydm, także nie tylko zwolennicy wypraw egzotycznych, ale każdy przybywający turysta może zobaczyć i poczuć piękny pustynny krajobraz, zwany Polską Saharą.

Apartamenty Łeba